Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus vandens nuleidimo sistema – puikus sprendimas lietaus vandens nuvedimui tiek naujuose, tiek renovuojamuose pastatuose. Ji yra pakankamai universali projektuojant įvairios paskirties ir skirtingomis dangomis dengtų pastatų stogus. Kelių diametrų, skirtingų formų ir spalvų sistema leidžia ją priderinti įvairiems architektūriniams sprendimams.

Plieninė pagaminta iš 0,6 mm plieno skardos sistema nepasiduoda atmosferos temperatūriniams svyravimams – neskilinėja ir nesideformuoja. Nuo korozijos sistemą apsaugo PVC arba Pural polimerinis sluoksnis, skardą dengiantis iš abiejų pusių.

Tikslios standartinės dalys – latakai, lietvamzdžiai, įlajos, alkūnės, įvairūs kampai bei jungtys – leidžia lengvai sumontuoti sistemą. Papildomai Jums prireiks tik standartinio suktuvo varžtams prisukti ir tinkamo įrankio metalui pjauti. Renkantis sistemą, įvertinkite stogo dangą, dydį, nuolydį, nutekėsiančio vandens kiekį ir pan. Rekomenduojama pasitarti su gamintojo konsultantu – kiek ir kokių dalių įsigyti, kokio diametro latakus ir lietvamzdžius pasirinkti.


DIFUZINĖS PLĖVELĖS

Untitled-1
Dengdami stogą nepamirškite difuzinės plėvelės – svarbios stogo tarpinės medžiagos, kuri apsaugo jūsų namą nuo drėgmės, darančios namui didelę žalą. Difuzinė plėvelė padeda iš namo vidaus išgaruoti drėgmei ir apsaugo nuo vėjo bei lietaus. Tai lyg „plaučiai“, kurie leidžia namui kvėpuoti. Taip pat ši medžiaga puikiai apsaugo namą nuo šilumos praradimo šaltuoju sezonu, o vasarą atspindi saulės spindulius, todėl namuose išsilaiko vėsesnis oras. Difuzinės plėvelės savybės išlaiko sausą ir šiltą orą namuose visais metų laikais.

TVIRTINIMO ELEMENTAI

lietausnuvedimosistema30x30 
Kiekvienas iš mūsų norime, kad stogas tarnautų ilgus metus, todėl perkant stogo dangą, reikia atsakingai rinktis stogo tvirtinimo elementus. Nuo tinkamo varžtų, sraigtų pasirinkimo priklauso stogo dangos patvarumas bei atsparumas įvairioms gamtos sąlygoms. Mes siūlome tvirtinimo elementus iš gausios jų pasiūlos. Stogą bei jo detales rekomenduojame tvirtinti mūsų kokybiškais varžtais, kurie atsparūs aplinkos veiksniams ir ilgai nerūdija.