Stogų skardinimo profiliai

Stogo danga – vienas iš svarbiausių kiekvieno namo elementų. Statotės namą ar ieškote savo pastatui naujos stogo dangos, kuri ne tik būtų ilgaamžė, apsaugotų stogą nuo žalingo aplinkos poveikio, bet ir atrodytų patraukliai? Renkantis kokybišką stogo dangą, reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetinį vaizdą, bet ir į ilgaamžiškumą. Mūsų skandinaviškos stogo dangos spalva išlieka tokia pati ir jos nesugadins nepalankios oro sąlygos.


ČERPINIS PROFILIS

čerpinisgeras

Tai viena populiariausių stogo dangų Lietuvoje, skirta šlaitiniams stogams dengti. Dažniausiai naudojama individualių namų statyboje. Skardinė čerpė – tai medžiaga savyje derinanti grožį, montavimo paprastumą ir mažą stogo konstrukcijos svorį (1m² skardinės dangos sveria apie 4,7 kg.). Šios savybės suteikia galimybę dengti metalo čerpe sudėtingiausias stogo konstrukcijas, o jų patikimumas ir ilgaamžiškumas iki minimumo sumažina išlaidas, skirtas stogo konstrukcijos aptarnavimui ir remontu Tokios medžiagos nereikalauja sudėtingo stogo karkaso, o jeigu atnaujinamas senas stogas – karkaso nereikia sutvirtinti. Skardos dangos klojimas priklauso vienam iš pigiausių ir greičiausių. Jos montavimas yra labai greitas, nes skardos čerpės gaminamos įvairaus ilgio ir pritaikomos konkretiems objektams, o tai leidžia sumažinti atliekas iki minimumo.


KLASIKINIS PROFILIS

klasikiniss

Mūsų klasikinė danga gaminama “dvigubos siūlės” juostų sujungimo metodu. Metalinio lakšto vienas kraštas pritvirtinamas tvirtinimo detalėmis (apkabomis) prie grebėstų. Šio profilio danga patenka į populiariausių stogo dangų sąrašą. Šiai dangai būdingos tiesios linijos ir naudojamos paprastos formos, bet netrūksta stilingumo. Klasikinė stogo danga tiks net išrankiausiems projektams. Mes naudojame pažangiausias technologijas, dėl to ši danga pasižymi pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Galite pasirinkti dangą iš plataus spalvų asortimento, o mūsų darbuotojai visada atsakys į jums iškilusius klausimus.


TRAPECINIS PROFILIS

 trapecinis

Trapecinė skarda  naudojama garažams, pavėsinėms, gyvenamųjų namų stogams bei sienoms. Ji itin atspari, dėl to dažnai naudojama dideliems stogams dengti. Trapecinė skarda tinka dengti stogams, kurių pasvirimo kampas ne mažesnis nei 9ᵒ, todėl ši danga puikiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Ši stogo danga pasižymi universaliu dizainu, todėl įvairūs profiliavimo būdai tinka daugeliui architektūriniu sprendimų.